Haber

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde Haftanın Maçları

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 17. haftasında, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin ise 21. haftasında maçlar oynanacak.

Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi 20. hafta maçlarıyla devam edecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre üç ligde haftanın programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray Ekmas (Muradiye)

15.30 Aliağa Petkimspor-Bahçeşehir Koleji (Enka)

18.00 TOFAŞ- Beşiktaş Emlakjet (Tofaş)

21 Ocak Pazar:

13.00 Darüşşafaka Lassa-Bursaspor İnfo Yatırım (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.30 Anadolu Efes-Çağdaş Bodrumspor (Sinan Erdem)

18.00 Türk Telekom-Onvo Büyükçekmece Basketbol (Ankara)

20.30 F.Bahçe Beko-Pınar Karşıyaka (Ülker)

22 Ocak Pazartesi:

19.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Sepet-Reeder Samsunspor (Pamukkale Üniversitesi)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Çankaya Üniversitesi-Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol (Ankara)

15.00 OGM Ormanspor-İlkem Yapı Tarsusspor (M.Sait Zarifoğlu)

15.00 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor- Hatay Büyükşehir Belediyespor (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

18.00 ÇBK Mersin-Nesibe Aydın (Servet Tazegül)

21 Ocak Pazar:

15.00 Fenerbahçe Alagöz Holding-BOTAŞ (Fenerbahçe Metro Enerji)

15.30 Galatasaray Çağdaş Faktoring-Bursa Uludağ Basketbol (Ahmet Cömert)

22 Ocak Pazartesi:

17.30 Melikgazi Kayseri Basketbol-Emlak Konutları (Kadir Has Kongre Merkezi)

Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

18.00 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Koleji Öğrencileri – Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Gölbaşı)

Yarın:

13.00 Pizza Lazza Haremspor-Fenerbahçe Koleji Novotel (Şehit Mustafa Özel)

14.45 Gaziantep Basketbol- Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor (Karataş Şahinbey)

16.30 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Bornova Belediyesi Karşıyaka (Edip Buran)

18.15 Semt77 Yalovaspor-OGM Ormanspor (90. Yıl)

21 Ocak Pazar:

14.00 MKE Ankaragücü İkon Menkul-Kapaklıspor (TOBB ETÜ)

15.45 Çayırova Belediyesi-Finalspor (Çayırova)

18.00 Konyaspor-Alagöz Holding Iğdır Basketbol (Selçuklu Belediyesi)

22 Ocak Pazartesi:

18.00 Sigortam.net- Esenler Erokspor (BJK Emlakjet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu